O nas

Firma CleanJob jest młodą, dynamiczną firmą oferującą szeroki zakres usług związanych ze sztuczną trawą. W roku 2010 nasza wyszkolona kadra wykonała usługi konserwacji boisk na ponad 150 000 m2 powierzchni o nawierzchni sztucznej. W roku 2011 Nasi pracownicy wykonali konserwację boisk na ponad 200 000 m2.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych maszyn produkcji niemieckiej SMG Sport Champ nasze usługi oraz umiejętność elastycznego dostosowania się do oczekiwań klienta w pełni mogą spełnić oczekiwania zleceniodawcy.

Usługi jakie wykonuje nasza firma spełniają wymagania wykonawcy boiska w punkcie –posiadania doświadczenia w świadczeniu usług konserwacyjnych oraz referencji wykonawczych. Posiadamy certyfikat producenta w zakresie stosowania maszyn przy konserwacji boiska.

Dla kogo?

Oferta naszej firmy skierowana jest do zarządców boisk sportowych, którym bliski jest duch sportu, do samorządów lokalnych, właścicieli i zarządów klubów oraz obiektów sportowych, właścicieli i administratorów szkół.

Właściwa i systematyczna konserwacja boiska, w znaczny sposób wydłuża okres użytkowania Orlika, podnosi jego jakość, a także sprawia, że nawierzchnia pozostanie w doskonałym stanie długo po upłynięciu okresu gwarancyjnego.

W taki sposób można uniknąć bardzo kosztownych i uciążliwych renowacji a użytkownicy boiska mogą cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym uprawianiem sportu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.